SPRZEDANE - SOLD - VERKAUFT - VENDU

XL! DUŻE! Kinkiety antyk. Pałacowe lampy ścienne w stylu barokowym.

NUMER OFERTY: RE8469GS

antykwariat internetowy

Dostępność: 0 szt.
0
szt.
Wysyłka w ciągu 2 dni: Pocztex
Cena przesyłki:
25
  • Wysyłka na terenie Polski 25

DUŻE! XL kinkiety mosiężne w barokowym klimacie vintage.

UWAGA! Kinkiety mają rozety o różnym wyglądzie, ale materiał i kolor jest taki sam - co widać na zdjęciach. Przy zakupie proszę powiadomić z jakimi rozetami kinkiety państwo zamawiają.

Sprowadzone z Francji. Pochodzą z połowy XX wieku. Wymieniliśmy zawieszki na nowe, bo stare były  uszkodzone. Gilzy wymienione na nowe w stylu vintage / retro.

VINTAGE - Znaki starości na powierzchni (nalot, patyna, drobne rysy itd.) Jest to coś pożądanego i cenionego, to dodaje starociom i antykom wdzięku, sznytu i charakteru.
Bez uszkodzeń mechanicznych.

Całość bez uszkodzeń. Przedmiot kompletny, profesjonalnie wyczyszczony. Elektryka sprawna - sprawdzana przez naszego fachowca. Standardowe gniazda elektryczne typu E14. Obecnie można kupić żarówki LED o różnym natężeniu, różnej barwie światła i różnym wyglądzie. Nawet mała żarówka może być dużej mocy i nie będzie pobierać wielu watt, przez co nie przegrzewa i nie uszkodzi kabli elektrycznych. Wszystkie lampy wysyłamy bez żarówek. Żarówki tego typu są łatwo dostępne w sklepach elektrycznych lub w internecie.

CENA DOTYCZY 1 SZTUK

  •     Wysokość z żarówkami max - 28 cm
  •     Głębokość od ściany max - 30 cm
  •     Średnica rozety przylegającej do ściany - 11 cm
  •     Waga 1 sztuki - 0,5 kg

   

Parametry:
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: