• Kategorie
  • Parametry
  • Lampy podłogowe i Stojące

Wyjątkowe lampy stojące

Posiadamy w sprzedaży oryginalne lampy stojące, sprowadzane z różnych rejonów Europy. Ten rodzaj oświetlenia jest niezwykle uniwersalny i pasuje praktycznie do każdego pomieszczenia. Lampy podłogowe najczęściej wybierane są jako uzupełnienie aranżacji salonu bądź jadalni, ale świetnie sprawdzą się także w sypialni czy pokoju dziecięcym. W dostępnym asortymencie można znaleźć produkty w różnych stylach – od typowo klasycznych, po bardziej industrialne formy. Dzięki temu bez problemu uda się znaleźć lampę stojącą, która będzie pasowała do ulubionego wnętrza.

Antyki lampy stojące

Lampy stojące podłogowe mogą służyć jako główne źródło światła w pomieszczeniu lub stanowić część większego systemu. W odróżnieniu od lamp wiszących, pełnią one przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Same w sobie mogą występować jako główna ozdoba salonu, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Lampy podłogowe sprawdzą się zarówno w małych pomieszczeniach, ekskluzywnych pomieszczeniach, jak i w dużych loftach, rozprowadzając światło równomiernie po wszystkich zakamarkach.

Lampy podłogowe dla każdego

Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie stare lampy stojące są dokładnie opisane na poszczególnych podstronach. Zamieszczamy informacje na temat kraju ich pochodzenia oraz czasu w którym powstały. Piszemy również, z jakiego materiału zostały wykonane – czy jest to metal, drewno, czy jakikolwiek inny surowiec. Niektóre lampy nie posiadają abażurów, jednak bez problemu można wybrać jeden z modeli dostępnych w naszej bogatej ofercie i dopasować do konkretnej konstrukcji.

W opisie zamieszczamy ponadto informacje na temat stanu technicznego, w jakim znajdują się nasze lampy stojące oraz podajemy dokładne wymiary. Produkty wysyłamy bez żarówek w ubezpieczonych paczkach.

Do oferty wprowadzamy wyłącznie antyki uprzednio zweryfikowane i starannie wyselekcjonowane. Pragniemy dostarczać produkty wykonane z rzemieślniczą precyzją, o najwyższej wartości estetycznej. Regularnie sprowadzamy do sklepu antyki lampy stojące oraz inne produkty, np. żyrandole, kinkiety, plafony, lampki nocne czy lustra. Z tego względu warto często do nas zaglądać w poszukiwaniu atrakcyjnych okazji.

Bogaty wybór starych lamp stojących

Zanim lampy stojące podłogowe trafią na stronę internetową, wykonujemy wiele zdjęć poglądowych w wysokiej jakości, aby klienci mogli dokładnie się im przyjrzeć. Naszą działalność charakteryzuje pełna uczciwość – nie ukrywamy żadnych informacji związanych z oferowanymi lampami.

Sprzedajemy antyki, które z biegiem lat zyskują na wartości i nigdy nie wyjdą z mody. Ze względu na swoje walory bez wątpienia będą pasować zarówno do nowocześnie urządzonych domów oraz mieszkań, jak i do pomieszczeń umeblowanych tradycyjnie, z użyciem ciężkich, drewnianych mebli. To właśnie ta uniwersalność sprawia, że nasze stare lampy stojące cieszą się tak dużym uznaniem wśród klientów.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z przedstawioną tutaj ofertą, terminem realizacji czy możliwością sprowadzenia produktów z zagranicy, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy z naszym biurem. Jeśli interesują Państwa oryginalne antyki lampy stojące i inne niepowtarzalne artykuły, zachęcamy do przejrzenia asortymentu oraz złożenia zamówienia.