Plafony retro Liczba produktów: 38

Duże i małe plafony

Posiadamy szeroki asortyment starannie wyselekcjonowanych produktów.  

Staramy się, aby udostępniana plafoniera sufitowa była jak najbardziej różnorodna pod kątem rozmiarów, zdobień i sposobów mocowania. Wiele modeli nadaje się także do zamontowania na ściany. Dodatkowo gwarantujemy, że u nas znajdą Państwo wyłącznie unikatowe i oryginalne ozdoby użytkowe. Były tworzone w sposób daleko odbiegający od produkcji masowej, dzięki czemu mówi się, że posiadają duszę. W ten sposób już nie wytwarza się niemal żadnych przedmiotów.

Nasze plafony pochodzą z wielu krajów (m.in. Francji i Austrii) oraz odmiennych epok. Można u nas zakupić na przykład plafon art deco czy klasyczny. Najstarsze modele sięgają początków XIX wieku, ale czasem udostępniamy także starsze przedmioty!

Zasada różnorodności dotyczy również rozmiarów artykułów. Naprawdę trudno opisać tu wszystkie małe i duże plafony w naszej ofercie. Dlatego zachęcamy do przeczytania charakterystyki produktów, które zamieszczamy na stronie internetowej. Znajdą tam Państwo także fotografie przedstawiające plafony w pełnej krasie.

Sprawna elektryka plafonów sufitowych

Przed wystawieniem na sprzedaż plafonów dokładnie badamy je pod kątem stanu technicznego. Zależy nam na tym, aby klienci dostawali poprawnie funkcjonujące plafony antyki. Zwracamy szczególną uwagę na to, czy posiadają sprawną elektrykę, która pozwoli korzystać z nich w domu. W stanowczej większości przypadków nie posiadają żadnych uszkodzeń. Może się jednak zdarzyć, że wymagają wymiany elektrycznych części. Jeśli funkcjonalność przedmiotu odbiega od normy, opisujemy to na karcie produktu i odpowiednio obniżamy cenę.

Warto jednak podkreślić, że niemal każda udostępniana plafoniera sufitowa działa bez zarzutu mimo upływu czasu, dokładnie tak jak dziesiątki lat temu. Oznacza to, że można spokojnie zamontować ją w domu i cieszyć się blaskiem przedostającym się przez kryształ lub szlifowane szkło.

Duży plafon, podobnie jak mniejszy, będzie działać wyłącznie z odpowiednimi żarówkami, np. E-14 czy E-27. Informację o typie oświetlenia zawsze umieszczamy w serwisie internetowym, jednak wysyłka odbywa się bez żarówek. Należy dokupić je samodzielnie.

Plafon antyk dostępny w atrakcyjnej cenie

Takie antyki jak plafon art deco są niemal bezcenne. Ich zdobycie na zagranicznych giełdach, a następnie bezpieczny transport do Polski sporo kosztuje. Nie wszyscy właściciele tych przedmiotów odpowiednio o nie dbali. Po sprowadzeniu antyków do naszego sklepu dokładamy wszelkich starań, aby przywrócić ich dawny blask.

W związku z tym cena starych plafonów nie jest specjalnie wysoka. Oszacowanie wartości antyków odbywa się w 100% fachowo. Bierzmy pod uwagę wszystkie ważne aspekty: rozmiar, stopień zużycia, rok i kraj pochodzenia, dlatego rozpiętość cen kształtuje się  na poziomie od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Możemy jednak zapewnić, że są to pieniądze odzwierciedlające prawdziwą wartość plafonów.

Przygotowaliśmy ponadto wiele rabatów i promocji. Zaglądając tutaj od czasu do czasu, można natknąć się na prawdziwą okazję! Zniżki na plafony sufitowe mają określony termin ważności, zachęcamy więc do regularnego odwiedzania sklepu EuroAntyki.

Pomożemy odnaleźć wymarzony stary plafon

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak szeroki i różnorodny jest asortyment antyków. Mały plafon, duży, art deco, eklektyczny, srebrny, pozłacany – istnieje mnóstwo możliwości. Chętnie przybliżymy zalety każdego modelu, aby pomóc wybrać taki, który najlepiej zaprezentuje się w Państwa domu. W tym celu wystarczy do nas zadzwonić lub napisać wiadomość mailową. Na pozostawione zapytania odpowiadamy bezzwłocznie! Zapraszamy!

Poznaj wszystkie oferowane przez nas zabytki! Sprawdź m.in. lampy antyczne, meble antyczne, dewocjonalia oraz stare zegary. Wszystko zachowane w idealnym, oryginalnym stanie!