• Garderoby antyczne i wieszaki

 

Ponadczasowe wieszaki i garderoby retro

Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem artykułów sprowadzanych z całej Europy. Starannie i szczegółowo przeglądamy oferty pojawiające się na zagranicznych rynkach, a następnie wybieramy dla Państwa najciekawsze naszym zdaniem stare wieszaki, które wprowadzamy do sprzedaży.

Dostępne produkty wykonane są z rzemieślniczą dokładnością, dzięki której zyskują niepowtarzalny charakter. Wieszak retro będzie doskonałym rozwiązaniem do przedpokoju, ale równie dobrze można go zamontować na ścianie w sypialni czy w kuchni. Uważamy, że wieszak antyk to coś więcej niż funkcjonalny przedmiot – wykonany z drewna, bogato zdobiony, opowiada pewną historię, której częścią staje się każdy kolejny nabywca.

Oczywiście, każdy wieszak z drewna stanowi produkt w pełni funkcjonalny. Uważnie sprawdzamy artykuły, zanim trafią do naszej oferty. Jeżeli stan wieszaka nie jest idealny, z pewnością wspomnimy o tym w opisie. Zakupione na zagranicznych giełdach antyków stare wieszaki i gerderoby są w idealnym stanie.

Mocną stroną antyków jest ich uniwersalność. Doskonale pasują do wnętrz, w których dominuje klasyczna garderoba w otoczeniu ciężkich, drewnianych mebli, ale równie dobrze można je połączyć ze stylem industrialnym, gdzie rządzi aranżacja z wykorzystaniem elementów szklanych i metalowych. W tym drugim wypadku świetnie sprawdzi się wieszak na ubrania kuty.

Stare wieszaki  i garderoby – oryginalna dekoracja

Wszystkie zawieszki na ubrania opisujemy na podstronach, dokładnie je mierzymy, fotografujemy, wspominamy, z jakiego materiału są wykonane oraz gdzie zostały kupione. Staramy się tak konstruować ofertę, aby była ona maksymalnie różnorodna. Posiadamy wieszak z drewna w stylu angielskim, myśliwskim, rustykalnym, a także wyposażony w lustro. Asortyment często ulega zmianie, dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania strony i przeglądania nowości. W sprzedaży znaleźć również można wieszak na ubrania kuty, z metalu, idealny do loftu, pubu bądź restauracji.

Drewno jest materiałem, który doskonale się starzeje, z wiekiem nabiera szlachetności i nie wymaga wielkich zabiegów konserwacyjnych. Wykonana na zamówienie garderoba drewniana zyska nowy wymiar, kiedy jej częścią stanie się któryś z naszych wieszaków. Klienci coraz częściej pragną kreować w swoich domach aranżacje niebanalne, starannie dobierane, składające się z przedmiotów różniących się stylem. Wieszak retro z powodzeniem może być jedynym antykiem w kompletnie nowoczesnym wnętrzu. Dzięki temu na pewno przyciągnie wzrok i stworzy wyjątkową atmosferę.

Klasyczna garderoba dla każdego

Większość naszej oferty stanowią stare wieszaki wiszące z hakami z mosiądzu. Wyposażone są one specjalne uchwyty ułatwiające zamontowanie ich na ścianie. Jednakże posiadamy również stojące zawieszki na ubrania, wykonane z drewna bądź metalu. Takie stojaki mogą znaleźć się praktycznie w każdym pomieszczeniu w domu. Odznaczają się stabilnością, nie kiwają się, a przy tym same w sobie są wyrazistymi elementami dekoracyjnymi. Można je wykorzystać w takiej aranżacji jak klasyczna garderoba, gdzie dominują meble rustykalne.

Do naszej oferty trafiają również wieszaki mniejsze, pionowe, na jedną sztukę ubrania bądź na ręczniki. Wieszak antyk może mieć haczyki rozgałęzione lub pojedyncze. Przy wyborze warto kierować się nie tylko walorami estetycznymi, ale również praktycznymi potrzebami oraz ilością wolnej przestrzeni w domu.

Marzy się Państwu kompletna garderoba drewniana? Zachęcamy do przejrzenia innych kategorii, gdzie z pewnością znajdą Państwo meble pasujące do naszych wieszaków. Odpowiemy na wszystkie pytania związane z prezentowaną ofertą. W przypadku gdy interesuje Państwa wieszak retro w danym stylu, a nie ma go aktualnie w sprzedaży, prosimy o informację. Zrobimy co w naszej mocy, żeby taki produkt sprowadzić.
Zapraszamy do skontaktowania się ze sklepem telefonicznie bądź mailowo. Każdy wieszak retro to przedmiot unikatowy o ponadczasowej elegancji, która nigdy nie wyjdzie z mody.

Poznaj wszystkie oferowane przez nas zabytki! Sprawdź m.in. lampy antyczne, meble antyczne, dewocjonalia oraz stare zegary. Wszystko zachowane w idealnym, oryginalnym stanie!