• Stare świeczniki

Pałacowe świeczniki i muzealne lampiony

Z pomocą pięknych, wiekowych bibelotów można wspaniale uatrakcyjnić wnętrze, nie tylko te urządzone w stylu klasycznym. Antyczne dodatki pasują doskonale także do nowoczesnego mieszkania, stanowiąc jego ciekawe urozmaicenie. W naszym sklepie znajdą Państwo stare lampiony oraz świeczniki, które wyglądają jak prawdziwe dzieła sztuki. Wszystkie oferowane produkty zostały starannie wyselekcjonowane przez naszych ekspertów, aby mieć pewność, że Klienci dokonujący zakupu, otrzymują wyłącznie autentyczne przedmioty będące w bardzo dobrym stanie. 

Duży wybór kształtów i materiałów

Asortyment sklepu jest sprowadzany głównie z krajów Europy Zachodniej. Nasi selekcjonerzy wyszukują najciekawsze dodatki, które są nie tylko stare i piękne, ale też autentyczne. Dzięki temu robiąc zakupy u nas, mają Państwo gwarancję, że dany przedmiot jest oryginalny i wart swojej ceny. Zanim świecznik lub lampion zostanie umieszczony na stronie, poddajemy go dokładnej ekspertyzie, aby móc dostarczyć jak najwięcej informacji na jego temat. W katalogu znajdą Państwo antyczne elementy oświetlenia z wielu różnych epok, a także materiałów, dzięki czemu łatwiej będzie dopasować zakup do każdego wnętrza. Oferta obejmuje produkty wykonane m.in. z drewna, brązu, gipsu oraz mosiądzu, każdy z nich został wyczyszczony i dokładnie opisany. Umieściliśmy też szczegółowe informacje na temat wszelkich wad, dlatego nabywając u nas stare świeczniki i lampiony do domu zawsze wiedzą Państwo, za co płacą. 

Piękny dodatek do domu

W dzisiejszych czasach zastosowanie antycznych mebli oraz bibelotów znacznie się zmieniło. Kredens nie jest używany tylko do przechowywania zastawy stołowej, a bieliźniarka do pościeli. Podobnie jest w przypadku starych elementów oświetlenia, które w dobie powszechnie dostępnej elektryczności pełnią głównie funkcję ozdobną. Stylowy świecznik czy lampion może też posłużyć w trakcie wystawnego przyjęcia. Umieszczony pośrodku stołu wraz z zestawem świec nada uroczystości dostojnego charakteru. W asortymencie odnajdą Państwo bibeloty pochodzące z różnych epok – są to przede wszystkim przedmioty utrzymane w stylu secesyjnym, rustykalnym oraz eklektycznym. Antyczne dodatki znane są z wykonania z największą dbałością o szczegóły, posiadają piękne detale, których nie spotkamy w przedmiotach wykonywanych współcześnie. To wszystko sprawia, że stare świeczniki i lampiony wyglądają jak prawdziwe dzieła sztuki, dodając każdemu wnętrzu charakteru. 

Aby zamówić antyczny produkt w naszym sklepie, nie muszą Państwo wychodzić z domu, cała oferta jest dostępna online. Staramy się, aby cały asortyment był atrakcyjny dla Klientów, dlatego nieustannie wzbogacamy go o kolejne świeczniki i lampiony. Zachęcamy też do zapoznania się z pozostałymi kategoriami w katalogu. Znajdą tam Państwo stare meble z różnych epok: antyczne zegary i dewocjonalia, a także duży wybór zabytkowych lamp. Aby poznać więcej szczegółowych informacji na temat warunków zakupów, dostawy oraz zwrotów, zapraszamy do zapoznania się z regulaminem sklepu dostępnym na stronie.

Poznaj wszystkie oferowane przez nas zabytki! Sprawdź m.in. lampy antyczne, meble antyczne, dewocjonalia oraz stare zegary. Wszystko zachowane w idealnym, oryginalnym stanie!