• Kontakt i dane firmy

Telefon:
Tel.(+48) 513 659 708
Tel.(+48) 518 437 798
Tel.(+48) 510 405 940

Email:
sklep@euroantyki.pl

Adres:
EuroAntyki.pl
Renata Skora
Siwiki 14 A
18-416 Zbójna

NIP 7182128398
REGON 200525363

Nr konta: Bank Millennium  82116022020000000376172215

sklep-z-antykami-podlasie

antyczek.jpg

Internetowy sklep z antykami i starociami EuroAntyki zaprasza!

Handel antykami i starociami to nasza pasja. Kochamy to co robimy i dostarczamy piękne, często niepowtarzalne przedmioty za uczciwą cene. Antyki to przedmioty z duszą, które będą cieszyć przez wiele następnych lat i pokoleń. Nie tracą na wartości. Z roku na rok ich cena rośnie, więc warto w nie inwestować.

Nasz antykwariat zajmuje się sprzedażą antyków i staroci. Od 2005 roku działaliśmy na niemieckim ebay, szwedzkim tradera i polskim allegro. Po kilkunastu latach zdobywania doświadczenia na portalach aukcyjnych, przyszedł czas na własny sklep / antykwariat internetowy www.EuroAntyki.pl . Obecnie nasz sklep ze starodawnym oświetleniem  jest w tej branży największym antykwariatem internetowym w Polsce. Na dzień dzisiejszy mamy w naszym antykwariacie ponad 3000 przedmiotow! Są to stare meble, lampy, plafony, ample, kinkiety i żyrandole w stylu Barok/Rokoko, Secesja, Empire, Maria Teresa, Ludwik XV - XVI, Art Deco, Bauhaus, Biedermeier, Charles André Boulle, Eklektyzm, Shabby, Chic, Rustykalne, Vintage Retro, Loft, Industrial, Steampunk i inne. Nowy towar - antyki i starocie przywozimy co 2 miesiące. Są to ilości rzędu kilkuset sztuk, dlatego zachęcamy do częstego odwiedzania naszego internetowego antykwariatu, ponieważ ciągle mamy jakieś NOWOŚCI.

antyczek.jpg

Czy prowadzimy sklep stacjonarny otwarty w wyznaczonych godzinach?
Działamy w Internecie i nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej. Nie ma możliwości przyjechania do nas i oglądania przedmiotów.

Czy można osobiście odebrać zakupione przedmioty?
Po wcześniejszym umówieniu się z nami na konkretny dzień i godzinę, możecie Państwo przyjechać do naszego magazynu i osobiście odebrać zakupione i wcześniej opłacone przedmioty.
Kliknij TUTAJ i zobacz jak do nas trafić. W celu umówienia wizyty proszę o kontakt Tel.(+48) 513 659 708 lub Tel.510 405 940

Czy mogę uzyskać fakturę VAT na zakupiony towar?
Wystawiamy fakturę bez podatku VAT, na podstawie Ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług (Art. 113 ustawa 1).

Jaki jest numer konta na które mam wpłacić należność?
Po zakupie przedmiotu informacje o numerze konta do wpłaty wysyłane są w emailu do kupującego. Informacje te są także podane na stronie: Płatności

Czy mogę zwrócić zakupiony towar?
Zwrot należy zgłosić w formie pisemnej poprzez email: sklep@euroantyki.pl
Następnie prosimy o wypełnienie formularza zwrotów i włożenie go do paczki razem ze zwracanym towarem. Paczka zwrotna musi być z góry opłacona, nie przyjmujemy paczek pobraniowych. Zwroty są przyjmowane tylko od konsumentów (nie przedsiębiorców). Klient ma prawo zwrócić towar (bez podania przyczyny) w stanie nie zmienionym w ciągu 14 dni kalendarzowych. Zwrot uszkodzonego lub niekompletnego towaru będzie skutkować obciązeniem kupującego kosztami odszkodowania na rzecz sprzedawcy. Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta art 34 ust 4.

antyczek.jpg

Warunki zwrotów:

  1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. Nr poz. 827 ze późn. zm.) Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży produktów zawartej na odległość, składając stosowne oświadczenie w terminie 14 dni od daty wydania produktu. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem przy pomocy poczty elektronicznej na sklep@euroantyki.pl lub za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej.
  2. W razie odstąpienia od umowy przez klienta umowa jest uważana za niezawartą.
  3. Towar zakupiony przez klienta podlega zwrotowi w stanie niezmienionym. Zwracany przez klienta towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń w trakcie transportu. Jeżeli jest to możliwe, towar powinien być opakowany w oryginalne opakowanie z wszystkimi dokumentami (faktura, instrukcja itd.). Po zgłoszeniu zwrotu zakupionego produktu prosimy o wcześniejszą informację dotyczącą wysyłki zwracanego artykułu. Koszt zwrotu towaru do Sklepu ponosi klient. Zwracany produkt należy dostarczyć na adres: EuroAntyki.pl, Renata Skora, Siwiki 14A, 18-416 Zbójna
  4. Klient jest zobowiązany dokonać zwrotu produktu niezwłocznie, jednakże nie później niż w terminie czternastu dni.
  5. W przypadku odstąpienia od umowy przez Klienta, jeżeli zapłata została dokonana, zwrot zapłaty nastąpi w terminie do 14 dni od dnia otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
  6. Zwrot zapłaty nastąpi tym samym kanałem, którym Kupujący dokonał płatności, chyba że Konsument wyraźnie zgodzi się na inną formę zwrotu płatności. W każdym przypadku Konsument nie ponosi kosztów zwrotu płatności.
  7. Prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży nie przysługuje w przypadku świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą np. towary o zmienionych parametrach (wymiarach, kolorze, itp.) na specjalne zamówienie klienta.