• Stoliki antyczne

Stoliki i stoliczki

Stolik to niezbędny element wystroju każdego domu. Ten niewielki mebel jest nie tylko dekoracją, lecz pełni także wiele przydatnych funkcji. Pomaga wyeksponować piękno kwiatów w wazonie ustawionym na jego blacie, służy jako podstawka pod stylowy telefon lub stanowi miejsce, w którym możesz odłożyć torebkę czy listy wyjęte ze skrzynki. Możesz też nakryć go obrusem i zatrzymać się przy nim na chwilę w biegu, by wypić filiżankę aromatycznej kawy. Delektowanie się jej smakiem będzie jednak przyjemniejsze, gdy wybierzesz piękny i starannie wykonany stary stolik z klasycznymi zdobieniami. Takie i inne modele z łatwością znajdziesz w naszej bogatej ofercie antyków.

Stary stolik w wielu odsłonach

Możesz wybrać zarówno niewielki mebel, który sprawdzi się jako klasyczny kwietnik do salonu, jak i praktyczny gazetnik z blatem czy konsolę na dekoracyjnie wygiętych nóżkach. Oferujemy stare stoliki i stoliczki wykonane w całości z drewna, a także przedmioty z dodatkiem metalu oraz z obiciem z miękkiej tkaniny. Niektóre z naszych starych stolików przykuwają uwagę eleganckimi zdobieniami z mosiądzu lub niekonwencjonalnymi kształtami, niespotykanymi w przypadku współczesnych mebli. Inne natomiast zachwycają prostotą oraz ponadczasowym pięknem drewna. Wybierzesz z nich zarówno dyskretną ozdobę sypialni, praktyczny stoliczek do hallu, jak i mebel stanowiący dopełnienie wystroju salonu. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź stolik najlepiej oddający charakter Twojego wnętrza.

Poznaj wszystkie oferowane przez nas zabytki! Sprawdź m.in. lampy antyczne, meble antyczne, dewocjonalia oraz stare zegary. Wszystko zachowane w idealnym, oryginalnym stanie!