• Rustykalna lampa stołowa szklany walec. Włościańska lampka. Nietypowe i unikatowe oświetlenie retro.

NUMER OFERTY: BLM6633
599.00
szt.
Wysyłka w ciągu 2 dni Pocztex
Cena przesyłki 20
Poczta 20
Dostępność 1 szt.

Możesz użyć powyższej opcji KUP TERAZ i zapłacić online,
lub zamów telefonicznie: Tel.510405940 i Tel.518437798

Nietypowa dworkowa lampa stołowa.

Włościańska lampka na stolik, została kupiona na giełdzie antyków i staroci pod Wiedniem. Pochodzenie to lata powojenne. Wykonana z masywnych materiałów, bo waży prawie 4 kg!!! Stoi bardzo stabilnie, nie łatwo ją przewrócić.

CIEKAWOSTKA - lampa posiada mosiężną zasłonę na żarówkę, dzięki czemu obracając lampkę o 180 stopni - możemy mieć bardzo jasno w pomieszczeniu lub przyjemne nastrojowe i klimatyczne światło.

Wykonana z litego drewna, mosiądzu i szklanego klosza w formie walca. Klosz jest robiony specjalną techniką, w szkle są bąbelki powietrza, co dodaje uroku i jest typowe w lampach rustykalnych. Stan tej uroczej lampy stołowej, oceniam na bardzo dobry. Klosz jak i cała lampka jest w idealnym stanie. Kompletna. Elektryka sprawna. Standardowe gniazdo typu E14. Max 60 watt. W dzisiejszych czasach piękne energooszczędne ledowe żarówki wykonane w stylu retro i vintage, można kupić w sklepach elektrycznych lub internetowych. Takie żarówki mogą być większej mocy bo nie pobierają tyle prądu i nie nagrzewają oprawki i kabli jak te starsze żarówki.

Stara lampa nie potrzebowała żadnych renowacji lub napraw. Została fachowo oczyszczona i wystawiona w naszym sklepie z antykami i starociami.

  • Wysokość max - 58 cm
  • Średnica podstawy max - 17 cm
  • Wysokość samego klosza max - 30 cm
  • Średnica samego klosza - 11,5 cm
  • Waga - około 4 kg

stołowa lampa rustykalna

lampa rustykalna na stolik

lampka stołowa rustyk

ruralistyczna lampa na stolik