• Kaiser książęcy plafon sufitowy do zamku pałacu plafoniera dworska antyczne plafony

NUMER OFERTY: BLM5933
SPRZEDANE - SOLD - VERKAUFT - VENDU
0
Wysyłka w ciągu 2 dni Poczta polska
Cena przesyłki 50
Kurier 50
Dostępność 0 szt.

Książęcy plafon do dworu, pałacyku.

Ekskluzywne oświetlenie firmy KAISER do bogatych wnętrz dla elity. Plafoniera firmy KAISER - wykonana przez znaną i docenianą niemiecką firmę. Użyte najlepsze materiały - mosiądz i szklany prążkowany klosz. Jasny kremowy kolor połączony ze złoceniami - to jest ekskluzywny styl "Marquess". Każdy kto kocha i lubi antyki to będzie wiedział że to prawdziwy rarytas a nie jakiś buble ze sklepu budowlanego.

Starodawną plafonierę sprowadziliśmy z Francji. Pochodzenie datujemy na lat a 1950. Firma jak widać na rozecie to jest KAISER. Renomowana niemiecka firma specjalizująca się w luksusowym oświetleniu.

Stan oceniam na idealny. Klosz bez odprysków i innych odbarwień. Korona mosiężna - oryginalnie malowana na kremowy kolorek z dodatkami złota.

3 standardowe żarówki typu E27 - każda o maksymalnej mocy 60 watt.

Obecnie można kupić ledowe ozdobne żarówki w stylu retro/vintage o znacznie większej mocy które nie nagrzewają się i nie pobierają tyle prądu tak jak te stare żarówki, więc śmiało można użyć dużo mocniejszych żarówek. Kwestia natężenia światła i dopasowania do wystroju wnętrza. Wszystkie nasze piękne lampy i ekskluzywne żyrandole wysyłamy bez żarówek.

  • Średnica plafoniery max - 62 cm
  • Średnica szklanego klosza - 18 cm
  • Wysokość max - 18 cm
  • Waga 5 kg!!!

image  Ekskluzywne lampy i antyki znajdziesz w antykwariacie z zabytkowym oświetleniem - EuroAntyki  image

królewski plafon