Proces pakowania antycznych żyrandoli – doświadczenie firmy EuroAntyki

2024-01-15 18:46:00
Proces pakowania antycznych żyrandoli – doświadczenie firmy EuroAntyki

Pakowanie antycznych żyrandoli to skomplikowany proces, wymagający nie tylko odpowiednich materiałów, ale i specjalistycznej wiedzy. Firma EuroAntyki, posiadająca 20 lat doświadczenia w pakowaniu delikatnych antyków, stosuje sprawdzone metody, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo transportowanych przedmiotów.

Zaczynamy od wyboru odpowiedniej palety - standardowo jest to europalecja, której koszt wynosi około 50 zł. Jest ona niezbędna do stabilnego umieszczenia żyrandoli. Kolejnym krokiem jest dobór specjalnego, dużego kartonu wielowarstwowego, pasującego idealnie na wymiary palety. Cena takiego kartonu to minimum 30 zł. Jest on kluczowy dla ochrony żyrandola od góry, boków i dołu.

Do zabezpieczenia całej konstrukcji stosujemy dodatkowo karton zamykający paletę od góry oraz mocne kartony wzmacniające. Te elementy gwarantują solidność i wytrzymałość pakunku. W celu wypełnienia wolnych przestrzeni i dodatkowego zabezpieczenia, wykorzystujemy specjalny papier pakowy.

Kolejnym etapem jest stabilizacja ładunku za pomocą folii stretch, która zabezpiecza

żyrandole przed wilgocią i innymi czynnikami zewnętrznymi. Zastosowanie tej folii to gwarancja, że antyki pozostaną na swoim miejscu przez cały czas transportu. Dodatkowo, używamy zwykłych taśm do obwiązania folii stretch, co zwiększa bezpieczeństwo i trwałość pakowania.

Czas poświęcony na ten proces przez dwie osoby z firmy EuroAntyki wynosi co najmniej godzinę. Jest to inwestycja w jakość i bezpieczeństwo, co jest kluczowe przy tak delikatnych przedmiotach jak antyczne żyrandole. Firma EuroAntyki, dzięki swojemu dwudziestoletniemu doświadczeniu, doskonale zdaje sobie sprawę z wagii tego procesu i przykłada wszelkie starania, aby każda wysyłka była bezpieczna i efektywna.

Ostatnim etapem jest zorganizowanie transportu. Wybieramy sprawdzoną firmę spedycyjną lub kurierską, która specjalizuje się w przewożeniu delikatnych i wartościowych przedmiotów. Gdy paleta jest już odpowiednio przygotowana, dokładamy wszelkich starań, aby bezpiecznie załadować ją na pojazd kurierski.

Podsumowując, proces pakowania antycznych żyrandoli w firmie EuroAntyki to połączenie doświadczenia, precyzji i dbałości o szczegóły. Każdy krok tego procesu jest przemyślany i wykonany z najwyższą starannością, co gwarantuje, że antyczne żyrandole dotrą do celu w nienaruszonym stanie, zapewniając satysfakcję zarówno dla firmy, jak i jej klientów.

pakowanie antycznych żyrandoli

Autor:EuroAntyki.pl