• XL! DUŻE! Stylowe kinkiety mosiężne do dworu, zamku, pałacu.

NUMER OFERTY: RE8464GS

mosiężne kinkiety stylowe

799.00
para
Wysyłka w ciągu 2 dni Pocztex
Cena przesyłki 25
Wysyłka na terenie Polski 25
Dostępność 1 para

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE
lub zamów telefonicznie: (+48) 513 659 708

XL! DUŻE! 2 Starodawne kinkiety mosiężne do dworu, pałacu.

Para starodawnych kinkietów mosiężnych w dworskim klimacie. Sprowadzone z Francji. Pochodzą z połowy ubiegłego wieku. Wykonane z pięknych odlewów mosiężnych i drewnianych rozetek pod gilzami. Z tyłu rozet jest specjalne miejsce na zawieszenie na ścianie.

Specyfikacja techniczna

  • Wysokość z żarówkami max - 28 cm
  • Szerokość 1 kinkietu max - 27 cm
  • Wysokość i szerokość rozety przylegającej do ściany max - 26 cm na 7,5 cm
  • Głębokość od ściany max - 17 cm
  • Waga 1 sztuki - 1 kg
  • standardowe gniazda elektryczne typu E14  /   Obecnie można kupić żarówki LED o różnym natężeniu, różnej barwie światła i różnym wyglądzie. Nawet mała żarówka może być dużej mocy i nie będzie pobierać wielu watt, przez co nie przegrzewa i nie uszkodzi kabli elektrycznych. Wszystkie lampy wysyłamy bez żarówek. Żarówki tego typu są łatwo dostępne w sklepach elektrycznych lub w internecie.
  • Całość bez uszkodzeń. Przedmiot kompletny, profesjonalnie wyczyszczony. Elektryka sprawna.
  • CENA DOTYCZY 2 SZTUK

Eleganckie oświetlenie dla Twojego wnętrza

Czy marzysz o stworzeniu wyjątkowego i eleganckiego wnętrza? Nasze stylowe kinkiety mosiężne są idealnym elementem dekoracyjnym do każdego domu, zamku lub pałacu. Ich starodawny design nadaje pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru, a wykonanie z wysokiej jakości materiałów gwarantuje trwałość i solidność konstrukcji.

Dzięki swoim pięknym odlewom mosiężnym oraz drewnianym rozetkom pod gilzami te kinkiety staną się prawdziwymi dziełami sztuki na Twojej ścianie. Dodatkowo ich sprowadzenie prosto z Francji daje pewność, że otrzymujesz autentyczne antyki z połowy ubiegłego wieku. Całość jest kompletna i bez uszkodzeń, a elektryka została sprawdzona przez naszego fachowca.

Wyjątkowe detale dla Twojego wnętrza

Nasze stylowe kinkiety mosiężne nie tylko doskonale oświetlą Twoje pomieszczenia, ale również staną się wyjątkowymi detalami dekoracyjnymi. Ich elegancki design pasuje zarówno do tradycyjnych jak i nowoczesnych aranżacji wnętrz. Możesz je umieścić w holu, salonie czy sypialni - gdziekolwiek chcesz dodać odrobinę klasy i luksusu.

Zawieszanie tych kinkietów na ścianie jest bardzo proste dzięki specjalnemu miejscu na tylnych rozetkach. Dzięki temu możesz samodzielnie stworzyć unikalny układ oświetlenia w swoim domu. Dodatkowo ich profesjonalne wyczyszczenie gwarantuje, że będą prezentować się olśniewająco już od pierwszego dnia zakupu.

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 513 659 708

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

antyki-eu-baner-1-.png