2 kinkiety vintage retro do ekskluzywnej aranżacji wnętrza

NUMER OFERTY: RE8654GS

kinkiety vintage z kryształami

Dostępność: 1 para
599.00
para
Masz pytania? Dzwoń! Tel: 513659708
Wysyłka w ciągu 2 dni: Pocztex
Cena przesyłki:
25
  • Wysyłka na terenie Polski 25

XL! DUŻE! 2 ekskluzywne kinkiety mosiężne z kryształami - klimat vintage / retro

Sprowadzone z Francji. Pochodzą z drugiej połowy XX wieku. Wykonane z mosiądzu + prawdziwe kryształowe zawieszki. Kryształowe talerzyki pod gilzami.

Dębowe rozety przylegające do ściany. Z tyłu rozet jest specjalne miejsce na montaż ścienny i kable. Gilzy wymienione na nowe w stylu retro vintage.

  • Wysokość z żarówkami max - 27 cm
  • Głębokość od ściany max - 30 cm
  • Średnica dębowej rozety przylegającej do ściany - 9,5 cm
  • Średnica talerzyków pod gilzami - 10 cm
  • Waga 1 sztuki - 0,5 kg
  • Standardowe gniazda elektryczne typu E14

CENA DOTYCZY 2 SZTUK - W naszym sklepie znajdziesz bardzo podobne kinkiety - zrób sobie kawy i poszukaj... a jak się śpieszysz to zadzwoń do nas i my znajdziemy

Całość bez uszkodzeń. Przedmiot kompletny, profesjonalnie wyczyszczony. Elektryka sprawna - sprawdzana przez naszego fachowca. Obecnie można kupić żarówki LED o różnym natężeniu, różnej barwie światła i różnym wyglądzie. Nawet mała żarówka może być dużej mocy i nie będzie pobierać wielu watt, przez co nie przegrzewa i nie uszkodzi kabli elektrycznych. Wszystkie lampy wysyłamy bez żarówek. Żarówki tego typu są łatwo dostępne w sklepach elektrycznych lub w internecie.

Antyczne kinkiety, zwłaszcza te zdobione kryształowymi zawieszkami, są idealne do miejsc, które emanują historyczną elegancją i majestatem. Są doskonałym wyborem dla zamków, pałaców i dworów, gdzie mogą podkreślać ich bogatą historię i szlachetność. W gabinetach i salonach dodają natomiast wyrafinowanego charakteru, będąc zarówno praktycznym źródłem światła, jak i elementem dekoracyjnym.

Podobnie, w kościołach, cerkwiach i synagogach antyczne kinkiety mogą wnieść element tradycji i uroczystości. Ich klasyczna estetyka i świetliste odbicie światła potrafią stworzyć atmosferę głębokiej zadumy i duchowości, idealnie komponując się z sakralnym charakterem tych miejsc.

 

Parametry:
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: