• Antyczny kinkiet pałacowy z brązu. Oświetlenie do pałacu.

NUMER OFERTY: RE8458GS

antyczne kinkiety

499.00
szt.
Wysyłka w ciągu 2 dni Pocztex
Cena przesyłki 25
Wysyłka na terenie Polski 25
Dostępność 1 szt.

Masz pytania? Dzwoń! Tel: 513659708

Muzealny kinkiet antyk do pałacu, zamku, dworu

Ten antyczny kinkiet pałacowy z brązu to prawdziwa perełka dla miłośników stylu i elegancji. Sprowadzony z Francji, pochodzi z pierwszej połowy XX wieku - około 1930 roku. Wykonany jest z pięknych odlewów brązu, które nadają mu wyjątkowego charakteru.

Specyfikacja techniczna

  • Wysokość z żarówkami max - 30 cm
  • Szerokość kinkietu max - 28 cm
  • Głębokość od ściany max - 17 cm
  • Średnica rozety przylegającej do ściany - 8 cm
  • Waga - 1,2 kg

Piękne odlewy brązu

Kinkiet został starannie wyczyszczony i przygotowany do użytkowania. Gilzy zostały wymienione na nowe, ponieważ stare były już znacznie uszkodzone. Całość prezentuje się bez żadnych uszkodzeń i jest kompletna - gotowa do zamontowania w Twoim pałacu lub innym ekskluzywnym wnętrzu.

Sprawna elektryka

Elektryka tego kinkietu została sprawdzona przez naszego fachowca i działa bez zarzutu. Kinkiet posiada standardowe gniazda elektryczne typu E14, co oznacza że można łatwo znaleźć odpowiednie żarówki do jego użytkowania. Wszystkie lampy wysyłamy bez żarówek.

Eleganckie oświetlenie dla Twojego pałacu

Ten antyczny kinkiet pałacowy to nie tylko funkcjonalne oświetlenie, ale również element dekoracyjny dodający elegancji i wyrafinowania Twojemu wnętrzu. Jego piękne odlewy brązu, staranne wykonanie oraz sprawna elektryka to gwarancja wysokiej jakości i trwałości tego produktu.

Zapraszamy do zakupu tego antycznego kinkietu pałacowego z brązu, który będzie doskonałym uzupełnieniem dla każdego ekskluzywnego wnętrza. Dzięki swojej unikalnej historii i niepowtarzalnemu designowi, ten kinkiet stanie się prawdziwą ozdobą Twojego pałacu lub innego luksusowego miejsca.

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 513 659 708

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

antyki-eu-baner-1-.png