Zassenhaus, firma z ponad stuletnią tradycją, zyskała międzynarodowe uznanie jako producent wysokiej klasy młynków do kawy i przypraw. Założona w 1867 roku, początkowo specjalizowała się w eksporcie drobnych wyrobów stalowych i narzędzi. Przełomowym momentem dla firmy było rozpoczęcie produkcji młynków do kawy i pieprzu w 1904 roku, co oznaczało rozszerzenie ich działalności.

Kluczowym osiągnięciem Zassenhaus było wprowadzenie w 2000 roku innowacyjnego, stopniowo regulowanego mechanizmu mielącego wykonanego z niemieckiej ceramiki, który zrewolucjonizował rynek młynków do kawy i przypraw. Ta innowacja jest dowodem na to, jak firma łączy tradycyjne rzemiosło z nowoczesną technologią.

Produkty Zassenhaus są uznawane za synonim niezawodności i precyzji, dzięki czemu cieszą się uznaniem zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów. Dzięki połączeniu wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno i stal nierdzewna, z eleganckim designem, młynki Zassenhaus stanowią nie tylko praktyczny element wyposażenia kuchennego, ale również dekoracyjny.

zassenhaus logo antyczne

zassenhaus młynek do kawy