Oferta naszego sklepu z antykami jest naprawdę duża, bo mamy w magazynie ponad 3000 antyków i staroci. Posiadamy stare żyrandole, kinkiety, plafony, oświetlenie starego typu w stylu: Eklektycznym, Art Nouveau, Jugendstil, Grunderzeit, Secesyjnym, Art Deco, Empire, Ludwik XV - Ludwik XVI, Barok, Rokoko, Maria Teresa, Shabby, Chic, Glamour, Loft, Industrial, styl rustykalny, vintage, retro i itp. Oprócz tego posiadamy obrazy, stare zegary, mebelki, garderoby, wieszaki, krzesła, stoliczki, dewocjonalia, narzędzia do kominka i wiele innych rzeczy.

Nasze antyki najczęściej są wysyłane do Warszawy, Krakowa, Gdańska i Poznania, ale zdecydowana większość naszych klientów to Warszawiacy i okoliczni mieszkańcy Warszawy. Magazyn z antykami i starociami EuroAntyki.pl zaprasza klientów z miasta Warszawa i wszystkich miłośników antyków z całej Polski. Mamy ponad 3000 przedmiotów w naszym magazynie.

strzalka-przezroczysta2.pngNie prowadzimy sklepu stacjonarnego z antykami, ale po wcześniejszym umówieniu się z nami na konkretny dzień i godzinę, możecie Państwo przyjechać do naszego magazynu i osobiście odebrać zakupione i wcześniej opłacone przedmioty.
W celu umówienia wizyty proszę o kontakt Tel.510 405 940

Towar można odebrać:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00
Sobota w godzinach 10:00 - 16:00

Znajdujemy się na Kurpiach w gminie Zbójna w miejscowości Siwiki 14A (30km od Łomży).

UWAGA!!! Nie pomylić z miejscowością Siwki, bo to jest inna miejscowość położona godzine jazdy od nas!

Drogi dojazdu do nas są tylko dwie, albo od strony Zbójnej, albo od strony Turośli:
- Jadąc od strony ZBÓJNEJ. Za wioską Poredy, dojeżdżasz do znaku z napisem Siwiki (oznaczającym początek miejscowości) i jesteś na miejscu. Po lewej stronie jest brązowa brama, brązowy drewniany dom. W furtce są 2 przyciski domofonów.
- Jadąc od strony TUROŚLI. Trzeba przejechać całą miejscowość Siwiki i dojechać do PRZEKREŚLONEGO znaku z napisem Siwiki (oznaczającego koniec miejscowości). Jesteś na miejscu. Po prawej stronie brązowa brama, brązowy drewniany dom. W furtce są 2 przyciski domofonów.

Około 2 godziny jazdy samochodem z Centrum Warszawy do naszego magazynu z antykami w Siwikach. ZAPRASZAMY!

1 godzina jazdy z Białegostoku
2 godziny jazdy z Centrum Warszawy
3 godziny jazdy z Łodzi
3 godziny jazdy z Gdańska
5 godzin jazdy z Poznania
5 godzin jazdy z Wrocławia
5 godzin jazdy z Krakowamagazyn z antykami

starodawne lampy

sklep ze starymi lampami

sklep ze starociami

sklep z antykami

antyczne zegary
antyki eu