Zabytkowy żyrandol z litego drewna w eklektycznym stylu z lat 1920.

NUMER OFERTY: RE8349SG

vintage żyrandol

Dostępność: 1 szt.
749.00
szt.
Masz pytania? Dzwoń! Tel: 513659708
Wysyłka w ciągu 2 dni: Pocztex
Cena przesyłki:
60
  • Wysyłka na terenie Polski 60

Muzealny żyrandol z czasów przedwojennych w stylu vintage.

Sprowadzony z Austrii. Pochodzi z około 1920-30 roku. Wykonany z litego drewna, ręcznie rzeźbiony w super stanie. Oryginalne abażury ze świńskiej skóry - bez brzydkich zapachów bez mocnych uszkodzeń. Abażurki w tym stylu można kupić nowe w internecie, ale dla miłośników staroci / vintage - oryginalne abażurki to cudeńka!

UWAGA! Wszystkie kable wymienione na nowe. Gniazda E27 zostawialiśmy oryginalne bo są w idealnym stanie i nie ma potrzeby ich wymieniać.

Całość bez uszkodzeń. Przedmiot kompletny, profesjonalnie wyczyszczony. Elektryka sprawna - sprawdzana przez naszego elektryka. Standardowe gniazda elektryczne typu E27. Obecnie można kupić żarówki LED o różnym natężeniu, różnej barwie światła i różnym wyglądzie. Nawet mała żarówka może być potężnej mocy i nie będzie pobierać wielu watt, przez co nie przegrzewa i nie uszkodzi kabli elektrycznych. Wszystkie lampy wysyłamy bez żarówek. Żarówki tego typu są łatwo dostępne w sklepach elektrycznych lub w internecie.

Podpowiem tu przydatną informacje, że natężenie światła (żarówek) można w bardzo prosty sposób modelować przez zamontowanie w ścianie gniazdka z włącznikiem/wyłącznikiem które posiada potencjometr prądu. Gniazdka tego typu są bez problemu dostępne w sklepach elektrycznych i internecie.

Łańcuch można skrócić w bardzo prosty sposób, kombinerkami wypinając oczka.
Na życzenie, za dopłatą możemy przedłużyć łańcuch i kabel elektryczny do dowolnej długości. Proszę o kontakt w tej sprawie.

  •     Wysokość z łańcuchem max - 100 cm
  •     Wysokość bez łańcucha - 51 cm
  •     Szerokość lampy razem z abażurami max - 55 cm
  •     Średnica podsufitki - 9,5 cm
  •     Waga lampy - 2,5 kg
  •     Wysokość abażura max - 14 cm
  •     Średnica abażura max - 18 cm
Parametry:
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: