• Starodawne kinkiety toskańskie. Lampy ścienne do wiejskiej chaty.

NUMER OFERTY: RE8525GS

kinkiety wiejskie

299.00
para
Wysyłka w ciągu 2 dni Pocztex
Cena przesyłki 25
Wysyłka na terenie Polski 25
Dostępność 1 para

Masz pytania? Dzwoń! Tel: 513659708

Kinkiety toskańskie - oświetlenie do wiejskiej chaty

Nasze starodawne kinkiety toskańskie są idealnym dodatkiem do każdego wnętrza, które pragnie odzwierciedlić rustykalny i wiejski styl. Wykonane z metalu, te lampy ścienne emanują charakterem i elegancją. Ich unikalny design pochodzi z lat 1970, co sprawia, że są one nie tylko piękne, ale również mają swoją historię. Sprowadzone Z Francji - styl toskański.

Specyfikacja techniczna

  • Wysokość max - 23 cm 
  • Głębokość od ściany max - 17 cm
  • Wysokość / szerokość rozety przylegającej do ściany - 14 cm na 8,5 cm
  • Waga 1 sztuki - 0.5 kg

CENA DOTYCZY 2 SZTUK

Całość bez uszkodzeń. Przedmiot kompletny, profesjonalnie wyczyszczony. Elektryka sprawna - sprawdzana przez naszego fachowca. Standardowe gniazda elektryczne typu E14. Obecnie można kupić żarówki LED o różnym natężeniu, różnej barwie światła i różnym wyglądzie. Nawet mała żarówka może być dużej mocy i nie będzie pobierać wielu watt, przez co nie przegrzewa i nie uszkodzi kabli elektrycznych. Wszystkie lampy wysyłamy bez żarówek. Żarówki tego typu są łatwo dostępne w sklepach elektrycznych lub w internecie.

Lampy ścienne do wiejskiej chaty

Jeśli marzysz o stworzeniu przytulnego i tradycyjnego wystroju w swojej wiejskiej chacie, nasze lampy ścienne są doskonałym wyborem. Ich rustykalna estetyka wprowadzi ciepło i urok do Twojego domu. Dodatkowo, dzięki montażowi na ścianach oszczędzasz miejsce na podłodze lub stołach.

Z lat 1970 w klimacie retro

Lampy wykonane w latach 1970 mają swój niepowtarzalny urok retro. To era pełna oryginalnych wzorów i inspiracji artystycznych. Nasze starodawne kinkiety toskańskie zachowują ten duch czasów minionych, dodając jednocześnie nutkę nostalgii do twojego wnętrza.

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 513 659 708

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

antyki-eu-baner-1-.png