• Stara lampa mosiężna w klimacie vintage - loft. Lampy unikatowe retro

NUMER OFERTY: RE8491SD

lampy loft vintage

1199.00
szt.
Wysyłka w ciągu 2 dni Pocztex
Cena przesyłki 25
Wysyłka na terenie Polski 25
Dostępność 1 szt.

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE
lub zamów telefonicznie: (+48) 513 659 708

Unikatowa sufitowa lampa mosiężna w klimacie vintage

Ta unikatowa lampa to prawdziwy skarb dla miłośników retro - vintage. Sprowadzona z Francji, pochodzi z połowy XX wieku i zachwyca swoim wyjątkowym designem oraz doskonałym stanem. Wykonana z masywnego mosiądzu - to nie jakieś blaszki mosiądzowane.

Specyfikacja techniczna

  • Wysokość z łańcuchem max - 115 cm
  • Wysokość bez łańcucha - 47 cm
  • Szerokość lampy max - 40 cm
  • Średnica podsufitki - 10 cm
  • Waga lampy - 3,7 kg
  • Wysokość mosiężnego klosza max - 22,5 cm
  • Średnica klosza max - 40 cm

Całość bez uszkodzeń. Przedmiot kompletny, profesjonalnie wyczyszczony. Elektryka sprawna - sprawdzana przez naszego fachowca. Standardowe gniazda elektryczne typu E27. Obecnie można kupić żarówki LED o różnym natężeniu, różnej barwie światła i różnym wyglądzie. Nawet mała żarówka może być dużej mocy i nie będzie pobierać wielu watt, przez co nie przegrzewa i nie uszkodzi kabli elektrycznych. Wszystkie lampy wysyłamy bez żarówek. Żarówki tego typu są łatwo dostępne w sklepach elektrycznych lub w internecie.

Łańcuch można skrócić w bardzo prosty sposób, kombinerkami wypinając oczka.
Na życzenie, za dopłatą możemy przedłużyć łańcuch i kabel elektryczny do dowolnej długości. 

Lampy unikatowe

Nasze lampy są niepowtarzalne i pełne charakteru. Każda z nich ma swoją historię i niesie ze sobą atmosferę minionych czasów. W przypadku tej konkretnej lampy, wykonanej z masywnego mosiądzu, otrzymujesz nie tylko piękny element dekoracyjny do wnętrza, ale również wyjątkową pamiątkę sprzed lat.

Sprowadzona z Francji

To właśnie we Francji znaleźliśmy tę wyjątkową lampę. Kraj ten słynie ze swojego bogatego dziedzictwa artystycznego i designerskiego, dlatego też nasze sprowadzone stamtąd produkty są tak szczególne. Ta lampa jest doskonałym przykładem francuskiego kunsztu - elegancka, solidnie wykonana i emanująca stylem retro.

Pochodzi z dawnych lat

Jest coś magicznego w przedmiotach mających już kilkadziesiąt lat. Przechodząc przez różne epoki, zyskują one unikalną wartość i stają się nie tylko przedmiotami użytkowymi, ale również kolekcjonerskimi. Ta lampa pochodzi z połowy XX wieku - czasu pełnego zmian i nowych trendów w designie. Dzięki niej możesz przenieść się w czasie i dodać swojemu wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 513 659 708

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

antyki-eu-baner-1-.png