• Kategorie
  • SZUKAJ
  • Kinkiety i Lampy ścianne. Posiadamy potężny wybór kinkietów różnorodnych stylowo. Barokowe i rokokowe kinkiety dla miłośników oświetlenia pałacowego. Stare kinkiety nieco skormniejsze w stylu rustykalnym i prowansalskim. Eklektyczne lampy ścianne.

Stare kinkiety i lampy ścienne – ponadczasowe piękno

Przedstawiamy wyjątkowe, sprowadzane z różnych zakątków Europy kinkiety retro w atrakcyjnych cenach. Posiadamy niezwykle bogaty wybór lamp, które sprawdzą się w dowolnej aranżacji. Sprzedajemy kinkiety kryształowe, drewniane, metalowe, z kloszami, abażurami, a także z samymi żarówkami. Różnorodność stylów gwarantuje większą swobodę – nasze kinkiety na ścianę będą prezentowały się wspaniale we wnętrzach, w których dominują klasyczne rozwiązania, jak również w nowoczesnych loftach czy w mieszkaniach urządzonych według aktualnych trendów.

Jeśli chodzi o lampy ścienne kinkiety są tym rodzajem, który bardzo subtelnie podkreśla charakter przestrzeni. Przykryte abażurami bądź kloszami zapewniają rozproszone, ciepłe światło zapewniające przytulną atmosferę. Kinkiety antyki warto stosować jako uzupełnienie głównego źródła światła, na przykład w salonie. W sypialni mogą natomiast bez problemu przyjąć formę lampek do czytania. Kinkiety rustykalne proponujemy z kolei zamontować w kuchni, gdzie znajduje się duży stół z litego drewna i meble wykonane w podobnym stylu.

Kinkiety na ścianę przypominają nieco niegdysiejsze świece używane do oświetlania pomieszczeń jeszcze przed upowszechnieniem się elektryczności. W naszej ofercie można znaleźć również lampy na ścianę z żarówkami w kształcie płomieni, co z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom tradycyjnych rozwiązań.

Oryginalne kinkiety antyki

Prezentowane w tej kategorii unikatowe kinkiety złote, srebrne czy drewniane mogą służyć do oświetlania zawieszonych na ścianie obrazów bądź innych dekoracji, takich jak maski czy proporce. Warto je również zamontować w pobliżu luster. Wszystkie sprowadzane przez nas stare kinkiety pochodzą ze sprawdzonych, legalnych źródeł. Bardzo starannie przeglądamy towary na zagranicznych giełdach, aby wybrać dla Państwa najciekawsze kinkiety antyki. Następnie czyścimy je, sprawdzamy, w jakim są stanie, wykonujemy wysokiej jakości zdjęcia i wprowadzamy do oferty. Na podstronach zamieszczamy precyzyjny opis, aby klient mógł zorientować się, jakich rozmiarów są wszystkie proponowane kinkiety retro.

Miłośnikom wytwornej elegancji polecamy kinkiety kryształowe do salonu. Z pewnością przyciągną wzrok wszystkich zaproszonych gości. Posiadamy również modele przemysłowe oraz la