• Duży eklektyczny żyrandol drewniany do salonu. Antyczne oświetlenie.

NUMER OFERTY: RE8323B4

ekelktyczne oświetlenie

1749.00
szt.
Wysyłka w ciągu 2 dni Pocztex
Cena przesyłki 60
Wysyłka na terenie Polski 60
Dostępność 1 szt.

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE
lub zamów telefonicznie: (+48) 513 659 708

XXL! 80cm szeroki! Prawdziwy muzealny okaz z początku lamp elektrycznych.

Sprowadzony z Francji. Pochodzi z lat 1920-30. Wykonany z litego drewna w idealnym stanie. Nie wymaga renowacji. Został fachowo wyczyszczony i sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa elektryki. Żyrandol to typowy styl eklektyczny. Gilzy E14 są oryginalne, bo szkoda było wymieniać na nowe, a są bezpieczne.

Eklektyzm w sztuce to twórczość kompilacyjna, łącząca różne elementy i treści z różnych stylów, epok i kierunków artystycznych, nieprowadząca do nowej syntezy, nieoryginalna.

Całość bez uszkodzeń. Przedmiot kompletny, profesjonalnie wyczyszczony. Elektryka sprawna - sprawdzana przez naszego elektryka. Standardowe gniazda elektryczne typu E14. Obecnie można kupić żarówki LED o różnym natężeniu, różnej barwie światła i różnym wyglądzie. Nawet mała żarówka może być potężnej mocy i nie będzie pobierać wielu watt, przez co nie przegrzewa i nie uszkodzi kabli elektrycznych. Wszystkie lampy wysyłamy bez żarówek. Żarówki tego typu są łatwo dostępne w sklepach elektrycznych lub w internecie.

Podpowiem tu przydatną informacje, że natężenie światła (żarówek) można w bardzo prosty sposób modelować przez zamontowanie w ścianie gniazdka z włącznikiem/wyłącznikiem które posiada potencjometr prądu. Gniazdka tego typu są bez problemu dostępne w sklepach elektrycznych i internecie.

  •     Wysokość max - 70 cm
  •     Szerokość lampy max - 80 cm
  •     Średnica podsufitki - 17 cm
  •     Waga lampy - 4,5 kg
Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 513 659 708

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

antyki-eu-baner-1-.png