• Antyk żyrandol z brązu w klasycznym stylu. Lampy zabytkowe salonowe.

NUMER OFERTY: RE8475H2

żyrandole klasyczne antyki

1749.00
szt.
Wysyłka w ciągu 2 dni Pocztex
Cena przesyłki 60
Wysyłka na terenie Polski 60
Dostępność 1 szt.

Masz pytania? Dzwoń! Tel: 513659708

Klasyczny żyrandol salonowy z brązu, z połowy XX wieku.

Ten antyczny żyrandol to prawdziwa perełka dla miłośników klasyki i unikalnych przedmiotów. Wykonany z brązu ( 9kg!!! ), pochodzi z Francji i datowany jest na połowę ubiegłego wieku. Jego oryginalne wykonanie oraz ślady patyny nadają mu niepowtarzalnego charakteru. Gilzy wymienione na nowe w stylu vintage / retro.

Specyfikacja techniczna

Całość bez uszkodzeń. Przedmiot kompletny, profesjonalnie wyczyszczony. Elektryka sprawna - sprawdzana przez naszego fachowca. Standardowe gniazda elektryczne typu E14. Obecnie można kupić żarówki LED o różnym natężeniu, różnej barwie światła i różnym wyglądzie. Nawet mała żarówka może być dużej mocy i nie będzie pobierać wielu watt, przez co nie przegrzewa i nie uszkodzi kabli elektrycznych. Wszystkie lampy wysyłamy bez żarówek. Żarówki tego typu są łatwo dostępne w sklepach elektrycznych lub w internecie.

  •     Wysokość z łańcuchem max - 96 cm
  •     Wysokość bez łańcucha - 66 cm
  •     Szerokość żyrandola max - 60 cm
  •     Średnica podsufitki - 11,5 cm
  •     Waga - 9 kg

 

Lampa ta doskonale wpisuje się w klasyczne wnętrza, dodając im elegancji i wyjątkowego uroku. Jej piękno tkwi zarówno w detalu jak i całości - misternie zdobione ramiona tworzą harmonijną kompozycję, która przyciąga wzrok każdego obserwatora.

Dzięki swoim rozmiarom, ten salonowy żyrandol będzie idealnym elementem dekoracyjnym do dużych pomieszczeń takich jak jadalnia czy salon. Z pewnością stanie się on centralnym punktem aranżacji, przyciągając uwagę wszystkich gości.

Warto dodać, że lampa posiada autentyczne ślady patyny, które tylko podkreślają jej historyczny charakter. Jednocześnie jednak jest w bardzo dobrym stanie technicznym - nie ma uszkodzeń mechanicznych ani innych defektów.

  • Produkty podobne
Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 513 659 708

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

antyki-eu-baner-1-.png