• Antyki Warszawa Kraków Poznań Gdańsk

Nasze antyki najczęściej są wysyłane do Warszawy, Krakowa, Gdańska i Poznania, ale zdecydowana większość naszych klientów to Warszawiacy i okoliczni mieszkańcy Warszawy.
Magazyn z antykami i starociami EuroAntyki.pl zaprasza klientów z miasta Warszawa i wszystkich miłośników antyków z całej Polski. Mamy 2500 przedmiotów w naszym magazynie.


strzalka-przezroczysta2.pngNie prowadzimy sklepu stacjonarnego z antykami, ale po wcześniejszym umówieniu się z nami na konkretny dzień i godzinę,
możecie Państwo przyjechać do naszego magazynu i osobiście odebrać zakupione przedmioty.
W celu umówienia wizyty proszę o kontakt Tel.518 437 798 lub Tel.510 405 940


Towar można odebrać:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00
Sobota i niedziela w godzinach 8:00 - 16:00


Znajdujemy się na Kurpiach w gminie Zbójna w miejscowości Siwiki 14A (30km od Łomży). UWAGA!!! Nie pomylić z miejscowością Siwki, bo to jest inna miejscowość położona godzine jazdy od nas!


Drogi dojazdu do nas są tylko dwie, albo od strony Pored, albo od strony Turośli:
- Jadąc od strony miejscowości POREDY. Dojeżdżamy do znaku z napisem Siwiki (oznaczającym początek miejscowości) i 50 metrów za znakiem po lewej stronie jesteśmy na miejscu. Brązowa brama, brązowy drewniany dom.
- Jadąc od strony TUROŚLI. Trzeba przejechać całą miejscowość Siwiki i dojechać do PRZEKREŚLONEGO znaku z napisem Siwiki (oznaczającego koniec miejscowości). Wtedy wsteczny i 50 metów do tylu. Brązowa brama, brązowy drewniany dom.


Około 2 godziny jazdy samochodem z Centrum Warszawy do naszego magazynu z antykami w Siwikach.

1 godzina jazdy z Białegostoku
3 godziny 30 minut jazdy z Łodzi
4 godziny jazdy z Gdańska
5 godzin jazdy z Poznania
5 godzin 30 minut jazdy z Wrocławia
6 godzin 30 minut jazdy z Krakowa

Prowadzimy BLOG na którym mamy trochę zdjeć z naszego magazynu, zapraszamy do obejrzenia.

Oferta naszego sklepu z antykami jest naprawdę duża, bo mamy w magazynie ponad 2500 antyków i staroci. Posiadamy stare żyrandole, kinkiety, plafony, oświetlenie starego typu w stylu: Secesyjnym, Art Deco, Empire, Ludwik XV - Ludwik XVI, Barok, Rokoko, Maria Teresa, Shabby, Chic, Glamour, Loft, Industrial, styl rustykalny, vintage, retro i itp. Oprócz tego posiadamy obrazy, stare zegary, mebelki, garderoby, wieszaki, krzesła, stoliczki, dewocjonalia, narzędzia do kominka i wiele innych rzeczy.

Antyki Warszawa. Antyki Mazowsze. Antyki Mazury. Antyki Podlasie. Antyki Białystok. Antyki Gdańsk. Antyki Kraków. Antyki Poznań. Antyki Wrocław.