• O sklepie EuroAntyki.pl

Witamy!

Zajmujemy się sprzedażą antyków i staroci. Od 2005 roku działaliśmy na niemieckim ebay, szwedzkim tradera i polskim allegro. Po kilkunastu latach zdobywania doświadczenia na portalach aukcyjnych, przyszedł czas na własny sklep internetowy. Obecnie nasz sklep ze starym oświetleniem  jest w tej branży jednym z największych sklepów internetowych w Polsce. Na dzień dzisiejszy mamy w naszym sklepie ponad 2500 przedmiotow! Są to stare lampy, plafony, kinkiety i żyrandole w stylu Barok/Rokoko, Secesja, Empire, Maria Teresa, Art Deco, Bauhaus, Biedermeier, Shabby, Chic, Rustykalne i inne. Nowy towar - antyki i starocie przywozimy co 2 miesiące. Są to ilości rzędu kilkuset sztuk, dlatego zachęcamy do częstego odwiedzania naszego sklepu, ponieważ ciągle mamy jakieś NOWOŚCI.

Handel antykami to nasza pasja. Kochamy to co robimy i dostarczamy piękne, często niepowtarzalne przedmioty za uczciwa cene. Antyki to przedmioty z duszą, które będą cieszyć przez wiele następnych lat i pokoleń.

Zapraszamy do zakupów w naszym internetowym sklepie z antykami www.EuroAntyki.pl  i również zapraszamy na nasz BLOG na temat handlu antykami i starociami.

Telefon:
Tel.(+48) 518 437 798  Piotr
Tel.(+48) 510 405 940  Renata

Email:
sklep@euroantyki.pl

Adres:
Siwiki 14 A
18-416 Zbójna 

antyczek.jpg

 

Najczęściej zadawane pytania

 

Czy prowadzimy sklep stacjonarny otwarty w wyznaczonych godzinach?

Działamy w Internecie i nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej.

Czy mogę zarezerwować towar?

Tak jest! Poprzez email: sklep@euroantyki.pl lub telefonicznie proszę o podanie NUMERU OFERTY i wtedy dokonamy rezerwacji przedmiotu.

Czy mogę osobiście odebrać zakupiony towar?

Tylko i wylącznie po wcześniejszym umówieniu sie z nami można przyjechać i odebrać towar.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00.

Sobota i niedziela w godzinach 8:00 - 16:00

W celu umówienia wizyty proszę o kontakt: Tel.518 437 798 lub Tel.510 405 940

Jak dojechć do magazynu z antykami w Siwikach?

Magazyn z antykami i starociami znajduje się w miejscowości Siwiki w gminie Zbójna. Adres: Siwiki 14 A.

( UWAGA!!! Nie pomylić z miejscowością Siwki, bo to jest inna miejscowość położona godzine jazdy od nas!!! )

Drogi dojazdu do nas są tylko dwie:

- Jadąc od strony PORED. Dojeżdżamy do znaku z napisem Siwiki (oznaczającym początek miejscowości) i 50 metrów za znakiem po lewej stronie jesteśmy na miejscu. Brązowa brama, brązowy drewniany dom.

- Jadąc od strony TUROŚLI. Trzeba przejechać całą miejscowość Siwiki i dojechać do PRZEKREŚLONEGO znaku z napisem Siwiki (oznaczającego koniec miejscowości). Wtedy wsteczny i 50 metów do tylu. Brązowa brama, brązowy drewniany dom.

Tutaj jest mapka z naszą lokalizacją:

1 godzina jazdy z Białegostoku
2 godziny jazdy z Centrum Warszawy
3 godziny 30 minut jazdy z Łodzi
4 godziny jazdy z Gdańska
5 godzin jazdy z Poznania
5 godzin 30 minut jazdy z Wrocławia
6 godzin 30 minut jazdy z Krakowa

Czy mogę uzyskać fakturę VAT na zakupiony towar?

Wystawiamy fakture bez podatku VAT , na podstawie Ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług (Art. 113 ustawa 1). Na etapie składania zamówienia prosze powiadomic nas , ze chcecie panstwo rachunek . NIP nie jest konieczny . Potrzebna jest nazwa firmy , imie , nazwisko i adres .

Czy sprawdzę zawartość paczki przed uiszczeniem opłaty kurierowi? ( paczka pobraniowa )

Jest możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera, po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki. W przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności - podstawa późniejszej reklamacji.

Chciałbym zapłacić przelewem za zamówiony towar, proszę o podanie mi numeru konta na które mam przelać należność.

Po zakupie przedmiotu informacje o numerze konta do wpłaty wysyłane są w emailu do kupującego. Informacje te są także podane na stronie: Płatnosci

Czy mogę zwrócić zakupiony towar?

Zwrot należy zgłosić w formie pisemnej poprzez email: sklep@euroantyki.pl
Następnie prosimy o wypełnienie formularza i włożenie go do paczki razem ze zwracanym towarem. Paczka zwrotna musi być z góry opłacona, nie przyjmujemy paczek pobraniowych.

Zwroty są przyjmowane tylko od konsumentów (nie przedsiębiorców). Klient ma prawo zwrócić towar (bez podania przyczyny) w stanie nie zmienionym w ciągu 14 dni kalendarzowych. Zwrot uszkodzonego lub niekompletnego towaru będzie skutkować obciązeniem kupującego kosztami odszkodowania na rzecz sprzedawcy. Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta art 34 ust 4.

antyczek.jpg

EuroAntyki.pl - ulotka reklamowa naszego sklepu z antykami.