• O antykwariacie EuroAntyki.pl

Internetowy sklep z antykami i starociami EuroAntyki zaprasza!

Nasz antykwariat zajmuje się sprzedażą antyków i staroci. Od 2005 roku działaliśmy na niemieckim ebay, szwedzkim tradera i polskim allegro. Po kilkunastu latach zdobywania doświadczenia na portalach aukcyjnych, przyszedł czas na własny sklep / antykwariat internetowy www.EuroAntyki.pl . Obecnie nasz sklep ze starodawnym oświetleniem  jest w tej branży największym antykwariatem internetowym w Polsce. Na dzień dzisiejszy mamy w naszym antykwariacie ponad 3000 przedmiotow! Są to stare meble, lampy, plafony, ample, kinkiety i żyrandole w stylu Barok/Rokoko, Secesja, Empire, Maria Teresa, Ludwik XV - XVI, Art Deco, Bauhaus, Biedermeier, Charles André Boulle, Eklektyzm, Shabby, Chic, Rustykalne, Vintage Retro, Loft, Industrial, Steampunk i inne. Nowy towar - antyki i starocie przywozimy co 2 miesiące. Są to ilości rzędu kilkuset sztuk, dlatego zachęcamy do częstego odwiedzania naszego internetowego antykwariatu, ponieważ ciągle mamy jakieś NOWOŚCI.

Handel antykami i starociami to nasza pasja. Kochamy to co robimy i dostarczamy piękne, często niepowtarzalne przedmioty za uczciwą cene. Antyki to przedmioty z duszą, które będą cieszyć przez wiele następnych lat i pokoleń. Nie tracą na wartości. Z roku na rok ich cena rośnie, więc warto w nie inwestować.

Zapraszamy do zakupów w naszym internetowym antykwariacie z antykami i starociami www.EuroAntyki.pl  i również zapraszamy na nasz BLOG na temat handlu antykami i starociami.

Telefon:
Tel.(+48) 518 437 798  Piotr
Tel.(+48) 510 405 940  Renata

Email:
sklep@euroantyki.pl

Adres:
EuroAntyki.pl
Siwiki 14 A
18-416 Zbójna

antyczek.jpg

 

Najczęściej zadawane pytania.

Czy prowadzimy sklep stacjonarny otwarty w wyznaczonych godzinach?
Działamy w Internecie i nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej.

Czy mogę osobiście odebrać zakupiony towar?
Tylko i wylącznie po wcześniejszym umówieniu sie z nami można przyjechać i odebrać towar.
Od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00
Sobota w godzinach 10:00 - 16:00
W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt.

Czy mogę zarezerwować towar?
Tak jest! Poprzez email: sklep@euroantyki.pl lub telefonicznie proszę o podanie NUMERU OFERTY i wtedy dokonamy rezerwacji przedmiotu.

Czy mogę uzyskać fakturę VAT na zakupiony towar?
Wystawiamy fakture bez podatku VAT, na podstawie Ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług (Art. 113 ustawa 1). Na etapie składania zamówienia proszę powiadomić nas, że chcecie państwo rachunek. NIP nie jest konieczny. Potrzebna jest nazwa firmy, imie, nazwisko i adres.

Czy kurier ma obowiązek poczekać, bym mógł w jego obecności sprawdzić przesyłkę?
Kurier musi pozwolić na otworzenie przesyłki w sytuacji gdy odbiorca zgłosi podejrzenie jej naruszenia. Na przykład widać że opakowanie jest zniszczone, posiada jakieś ślady ingerencji lub gdy paczka wydaje się za lekka w odniesieniu do zamawianego przedmiotu. Jeżeli po otwarciu paczki odbiorca ma jakieś zastrzeżenia to kurier musi sporządzić protokół. Jest to podstawa późniejszej reklamacji.

Czy sprawdzę zawartość paczki przed uiszczeniem opłaty kurierowi? ( paczka pobraniowa )
Jest możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera, po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki. W przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności - podstawa późniejszej reklamacji.

Jaki jest numer konta na które mam wpłacić należność?
Po zakupie przedmiotu informacje o numerze konta do wpłaty wysyłane są w emailu do kupującego. Informacje te są także podane na stronie: Płatności

Czy mogę zwrócić zakupiony towar?
Zwrot należy zgłosić w formie pisemnej poprzez email: sklep@euroantyki.pl
Następnie prosimy o wypełnienie formularza zwrotów i włożenie go do paczki razem ze zwracanym towarem. Paczka zwrotna musi być z góry opłacona, nie przyjmujemy paczek pobraniowych. Zwroty są przyjmowane tylko od konsumentów (nie przedsiębiorców). Klient ma prawo zwrócić towar (bez podania przyczyny) w stanie nie zmienionym w ciągu 14 dni kalendarzowych. Zwrot uszkodzonego lub niekompletnego towaru będzie skutkować obciązeniem kupującego kosztami odszkodowania na rzecz sprzedawcy. Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta art 34 ust 4.

Jak dojechć do magazynu z antykami w Siwikach?
Magazyn z antykami i starociami znajduje się w miejscowości Siwiki w gminie Zbójna. Adres: Siwiki 14A.
( UWAGA!!! Nie pomylić z miejscowością Siwki, bo to jest inna miejscowość położona godzine jazdy od nas!!! )
Drogi dojazdu do nas są tylko dwie:
- Jadąc od strony PORED. Dojeżdżamy do znaku z napisem Siwiki (oznaczającym początek miejscowości) i 50 metrów za znakiem po lewej stronie jesteśmy na miejscu. Brązowa brama, brązowy drewniany dom.
- Jadąc od strony TUROŚLI. Trzeba przejechać całą miejscowość Siwiki i dojechać do PRZEKREŚLONEGO znaku z napisem Siwiki (oznaczającego koniec miejscowości). Wtedy wsteczny i 50 metów do tylu. Brązowa brama, brązowy drewniany dom.

Tutaj jest mapka z naszą lokalizacją:

1 godzina jazdy z Białegostoku
2 godziny jazdy z Centrum Warszawy
3 godziny jazdy z Łodzi
3 godziny jazdy z Gdańska
5 godzin jazdy z Poznania
5 godzin jazdy z Wrocławia
5 godzin jazdy z Krakowa

antyczek.jpg

 

antyki-logo(2).png