• O antykwariacie EuroAntyki.pl

Internetowy sklep z antykami i starociami EuroAntyki zaprasza!

Handel antykami i starociami to nasza pasja. Kochamy to co robimy i dostarczamy piękne, często niepowtarzalne przedmioty za uczciwą cene. Antyki to przedmioty z duszą, które będą cieszyć przez wiele następnych lat i pokoleń. Nie tracą na wartości. Z roku na rok ich cena rośnie, więc warto w nie inwestować.

Nasz antykwariat zajmuje się sprzedażą antyków i staroci. Od 2005 roku działaliśmy na niemieckim ebay, szwedzkim tradera i polskim allegro. Po kilkunastu latach zdobywania doświadczenia na portalach aukcyjnych, przyszedł czas na własny sklep / antykwariat internetowy www.EuroAntyki.pl . Obecnie nasz sklep ze starodawnym oświetleniem  jest w tej branży największym antykwariatem internetowym w Polsce. Na dzień dzisiejszy mamy w naszym antykwariacie ponad 3000 przedmiotow! Są to stare meble, lampy, plafony, ample, kinkiety i żyrandole w stylu Barok/Rokoko, Secesja, Empire, Maria Teresa, Ludwik XV - XVI, Art Deco, Bauhaus, Biedermeier, Charles André Boulle, Eklektyzm, Shabby, Chic, Rustykalne, Vintage Retro, Loft, Industrial, Steampunk i inne. Nowy towar - antyki i starocie przywozimy co 2 miesiące. Są to ilości rzędu kilkuset sztuk, dlatego zachęcamy do częstego odwiedzania naszego internetowego antykwariatu, ponieważ ciągle mamy jakieś NOWOŚCI.

Telefon:
Tel.(+48) 518 437 798 
Tel.(+48) 510 405 940 

Email:
sklep@euroantyki.pl

Adres:
EuroAntyki.pl
Siwiki 14 A
18-416 Zbójna

antyczek.jpg

 

Najczęściej zadawane pytania.

Czy prowadzimy sklep stacjonarny otwarty w wyznaczonych godzinach?
Działamy w Internecie i nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej.

Czy mogę osobiście odebrać zakupiony towar?
Tylko i wyłącznie po wcześniejszym umówieniu sie z nami, można przyjechać i odebrać towar.
Od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00
W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt.

Czy mogę uzyskać fakturę VAT na zakupiony towar?
Wystawiamy fakturę bez podatku VAT, na podstawie Ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług (Art. 113 ustawa 1).

Czy kurier ma obowiązek poczekać, bym mógł w jego obecności sprawdzić przesyłkę?
Przed odbiorem przesyłki sprawdź czy jej opakowanie nie jest uszkodzone lub nie było otwierane. Jeżeli widzisz że paczka nosi zewnętrzne ślady uszkodzeń, to kurier ma obowiązek zezwolić abyś otworzył paczkę przy nim. Jeżeli po otwarciu paczki stwierdzisz jakieś uszkodzenia to kurier ma obowiązek spisać protokół szkody, co jest później podstawą reklamacji. Jeżeli kurier odmówi - TO NIE ODBIERAJ PACZKI. My zwrócimy ci 100% pieniędzy i my pociągniemy kuriera do odpowiedzialności.

Czy sprawdzę zawartość paczki przed uiszczeniem opłaty kurierowi? ( paczka pobraniowa )
Jest możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera, po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki. W przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności - podstawa późniejszej reklamacji.

Jaki jest numer konta na które mam wpłacić należność?
Po zakupie przedmiotu informacje o numerze konta do wpłaty wysyłane są w emailu do kupującego. Informacje te są także podane na stronie: Płatności

Czy mogę zwrócić zakupiony towar?
Zwrot należy zgłosić w formie pisemnej poprzez email: sklep@euroantyki.pl
Następnie prosimy o wypełnienie formularza zwrotów i włożenie go do paczki razem ze zwracanym towarem. Paczka zwrotna musi być z góry opłacona, nie przyjmujemy paczek pobraniowych. Zwroty są przyjmowane tylko od konsumentów (nie przedsiębiorców). Klient ma prawo zwrócić towar (bez podania przyczyny) w stanie nie zmienionym w ciągu 14 dni kalendarzowych. Zwrot uszkodzonego lub niekompletnego towaru będzie skutkować obciązeniem kupującego kosztami odszkodowania na rzecz sprzedawcy. Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta art 34 ust 4.

Jak dojechć do magazynu z antykami w Siwikach?
Magazyn z antykami i starociami znajduje się w miejscowości Siwiki w gminie Zbójna. Adres: Siwiki 14A.
( UWAGA!!! Nie pomylić z miejscowością Siwki, bo to jest inna miejscowość położona godzine jazdy od nas!!! )
Drogi dojazdu do nas są tylko dwie:
- Jadąc od strony PORED. Dojeżdżamy do znaku z napisem Siwiki (oznaczającym początek miejscowości) i 50 metrów za znakiem po lewej stronie jesteśmy na miejscu. Brązowa brama, brązowy drewniany dom.
- Jadąc od strony TUROŚLI. Trzeba przejechać całą miejscowość Siwiki i dojechać do PRZEKREŚLONEGO znaku z napisem Siwiki (oznaczającego koniec miejscowości). Wtedy wsteczny i 50 metów do tylu. Brązowa brama, brązowy drewniany dom.

Tutaj jest mapka z naszą lokalizacją:

1 godzina jazdy z Białegostoku
2 godziny jazdy z Centrum Warszawy
3 godziny jazdy z Łodzi
3 godziny jazdy z Gdańska
5 godzin jazdy z Poznania
5 godzin jazdy z Wrocławia
5 godzin jazdy z Krakowa

Zapraszamy do zakupów w naszym internetowym antykwariacie z antykami i starociami www.EuroAntyki.pl  i również zapraszamy na nasz BLOG

antyczek.jpg

 

antyki-logo(2).png